Я входив в склад проектної групи від Львівської політехніки по проектуванню пам'ятника львівським вченим в Студентському парку студмістечка на вул. Сахарова. Планують збудувати і відкрити пам'ятник вже цього року, 4 липня. Заодно мали б привести в порядок сам парк :)
Затверджений варіант:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiTyyb58rY-LNtAfQp82oJWalgQDy2zS-nBeGmvpG6iuUs5k-CVN5TSTAWnAU7zqKnUASKjJI3AgdzFRvOPlEM-e5Zy5Zc5C4-XtkKWhjrDw4qDOUAa8MyrMaDiU41E_sU-XqA0zDH2iSI/s800/ACCamera_2948.jpg)
balzatul пише про будівництво пам'ятника:
![](http://img801.imageshack.us/img801/1811/img9039w.jpg)
http://balzatul.livejournal.com/268492.html
19.06.2011:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgxqsYzDXvmYtxoAkhRLzDkoE6-L2cPdEqvbYdY83ScOChED_DKV2HkSuPz1iYYTupvmcNDnHqJYRKOzHMM1WyFnRslBr7z21EkUHHXeJqJZ0rPGlBqCdYoGwhw2jw3rBJai8WtTGdETyM/s640/111DSC_6373222.jpg)
Ще ціла купа візуалізацій, ескізів та фотографій пам'ятника в мому альбомі на Пікасі.
![]() | ![]() | ![]() |
Немає коментарів:
Дописати коментар